Hledat

Způsoby platby

Dobírka

Dobírka je nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte hotově částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. Platební metoda dobírka je možna pouze pro objednávky od hodnoty 150 Kč za vybrané zboží. Dobírka je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč. Na vybraných výdejních místech máte možnost platit hotově nebo platební kartou.

V případě nepřevzetí (nevyzvednutí) zásilky na dobírku, bude kupující v rámci smírného řešení vyzván k úhradě ušlého poštovného (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb). V případě, že kupující neuhradí do 7 dnů od výzvy k uhrazení poštovného, bude mu účtována smluvní pokuta ve výši 500 Kč jako náhrada poštovného a administrativních nákladů spojených se zbytečným vychystáním, odesláním a opětovným příjmem zásilky (Občanský zákoník  č. 89/2012). Na tuto pokutu bude kupujícímu zaslána faktura s termínem úhrady. Pokud k proplacení této faktury nedojde, bude tato pohledávka postoupena třetí straně k vymáhání, a to včetně všech nákladů s tím spojených.

Převodem na účet

Pohodlná platební metoda převodem na účet (č.ú.:219206126/0300). Platba převodem na účet je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč.

POZOR! U objednávek do 150 Kč požadujeme vždy platbu předem na účet 219206126/0300 při zvolené dopravě Česká pošta nebo kurýr WE|DO. Po připsání částky na účet 219206126/0300 bude neprodleně zboží zákazníkovi odesláno.

Hotově

Platební metoda platba hotově je vždy zdarma při osobním odběru na kamenné prodejně AUTOMAX v Hradci Králové.

 

Česká pošta (balík do ruky) 0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Česká pošta (balík na poštu) 0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
Česká pošta (Balíkovna)  0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
Kurýr WE|DO dříve INTIME (balík do ruky)  0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Kurýr WE|DO dříve INTIME (výdejní místa) 0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Kurýr WE|DO ULOŽENKA dříve Uloženka.cz 0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
Osobní odběr (prodejna AUTOMAX)  0 Kč Hotově (platba pouze hotově)

 

Balné je ve všech případech 0 Kč tedy opět zdarma.