Hledat

Způsoby platby

Dobírka

Dobírka je nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte hotově částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. Platební metoda dobírka je možna pouze pro objednávky od hodnoty 150 Kč za vybrané zboží. Dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč. Na vybraných výdejních místech máte možnost platit hotově nebo platební kartou.

Platba kartou online (Visa, Maestro, Mastercard)

Online platební metoda platba kartou (Visa, Maestro, Mastercard) slouží pro okamžité platby. Po dokončení online platby bude neprodleně zboží zákazníkovi odesláno. Platba kartou je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč.

POZOR! U objednávek do 150 Kč požadujeme vždy online platbu kartou při zvolené dopravě Česká pošta nebo kurýr WE|DO i dopravce DPD.

Bankovním převodem na účet

Bezhotovostní platební metoda převodem na účet (č.ú.:219206126/0300). Platba převodem na účet je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč.

Platební metoda převodem na účet  je možna pouze pro objednávky od hodnoty 150 Kč za vybrané zboží. Po připsání částky na účet 219206126/0300 bude neprodleně zboží zákazníkovi odesláno.

Hotově

Platební metoda platba hotově je vždy zdarma při osobním odběru na kamenné prodejně AUTOMAX v Hradci Králové.

 

ZPŮSOBY DORUČENÍ ZPŮSOBY PLATBY / CENA ZPŮSOBY PLATBY / CENA
Česká pošta (balík do ruky) Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč
Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
Česká pošta (balík na poštu) Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
Česká pošta (Balíkovna)  Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
Kurýr WE|DO dříve INTIME (balík do ruky)  Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
Kurýr WE|DO dříve INTIME (výdejní místa) Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
Kurýr WE|DO ULOŽENKA dříve Uloženka.cz Dobírka (platba při převzetí) - 39 Kč Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč
DPD Private (balík do ruky) Platba možná pouze předem Kartou online - 0 Kč
DPD Pickup (výdejní místa) Platba možná pouze předem Kartou online - 0 Kč
Osobní odběr (prodejna AUTOMAX)  Hotově (platba při převzetí) - 0 Kč
Bankovním převodem na účet, Kartou online - 0 Kč

 

Balné je ve všech případech 0 Kč tedy opět zdarma.