Hledat

Turtle Wax Hybrid Solutions keramická Leštenka a vosk

Skladem
Kód
53590

Při objednávce do 9:00 hod odešleme ještě dnes. Uvedená cena platí jen při objednaní přes eshop.

275 Kč 227 Kč

Turtle Wax Hybrid Solutions keramická Leštenka a vosk

Turtle Wax Hybrid Solutions keramická Leštenka a vosk

Opravuje, leští, voskuje
All-in-one složení přípravku přináší úžasnou čistotu, lesk a ochranu v jednom snadném kroku. Odstraňuje rýhy, kruhové škrábance a oxidaci pomocí jemných lešticích činidel.

Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk je jedinečná alternativa k tradičním vícestupňovým systémům pro korekci laku, která šetří čas. Tento přípravek je ideální pro ty, kdo hledají korekci a ochranu laku typu all-in-one, ale nemají čas potřebný pro vícestupňové systémy. Tato nová a inovativní technologie využívá jemná leštící činidla ve formě destiček, které čistí a odstraňují nedokonalosti laku, dále syntetický vosk a super hydrofobní polymery napuštěné SiO2 pro maximální ochranu, hloubku barvy, lesk a třpyt.

Ruční i strojní použití
Přípravek můžete nanést ručně nebo strojně a použít jej k odstranění jemných rýh, kruhových škrábanců a oxidace pro úžasnou korekci laku a trvanlivost v 1 kroku.

Tento přípravek není doporučeno používat na gumové, vinylové nebo matné laky.


Nový level lešticích směsí
Tradiční lešticí směsi neposkytují takovou úroveň korekce laku, zvýšení lesku ani snadného použití, jako nabízí Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk. Tradiční leštěnky obvykle obsahují plniva nebo lešticí činidla, které mohou poškodit vozidlo, pokud nejsou během procesu detailingu pečlivě sledovány. Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk usnadňuje začátečníkům i profesionálním detailerům obnovu vozidla.


Více informací
EAN500322535901
VýrobceTurtle Wax
Doprava zdarmaNe