Hledat

Odstraňovač polétavé rzi Mafra Iron Remover 1L

Skladem
Kód
21627

Při objednávce do 9:00 hod odešleme ještě dnes. Uvedená cena platí jen při objednaní přes eshop.

449 Kč 371 Kč

Odstraňovač polétavé rzi Mafra Iron Remover 1L

Odstraňovač polétavé rzi Mafra Iron Remover 1L

Přípravek „MANIAC - odstraňovač železa“ odstraňuje kontaminaci z oxidu železa, jako je odolně usazený brzdový prach a železné částice vzniklé třením na železničních nebo tramvajových kolejích a průmyslovým znečištěním a znečištěním na silnicích nebo staveništích. Doporučujeme používat přípravek „MANIAC - odstraňovač železa“ vždy, když je karoserie matná nebo hrubá na dotek a pokud disky kol po umytí vykazují malé tečky nebo skvrny. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte kartáč vhodný pro ošetřovaný povrch.

Přednosti produktu:

  • Připraveno k použití, maximální ředění 1 : 1.
  • Složení s neutrálním pH, bez obsahu kyselin.
  • Odstraňuje z karoserie části drsné na dotek (v důsledku kontaminace železitými nečistotami).
  • Ideální pro dekontaminaci všech ocelových disků a disků z lehkých slitin a také chromovaných a leštěných disků.
  • Pro odstranění nečistot, které nelze odstranit jinými přípravky na čištění disků.
  • Obnovuje lesk. 

Návod k použití:
Dekontaminace disků: naneste na disk nezředěný přípravek „MANIAC - odstraňovač železa“ a nechte působit přibližně 3/4 minuty, aniž byste nechali povrch zaschnout. Jeho inovativní složení se vyznačuje speciálním indikátorem, který reaguje s kontaminujícími železitými částicemi přítomnými na disku kola a rozpouští je. Během působení se zbarví do fialova, důkladně rozpouští nečistoty a současně odmašťuje ošetřovaný povrch. Pomocí kartáčů odstraňte nejodolnější nečistoty, zejména mezi paprsky a v nejhůře dostupných místech. Dále postupujte tak, že disk opláchněte velkým množstvím vody a osušte mikrovláknovou utěrkou.

Dekontaminace karoserie: vůz umyjte a osušte. Přípravek aplikujte ve stínu a nikdy ne na horké povrchy, rovnoměrně a ze vzdálenosti přibližně 40 cm. Nechte působit, dokud přípravek nezačne schnout, obvykle asi 5/10 minut, a poté opláchněte vodou.

Pro údržbu a dekontaminaci používejte přípravek zředěný v poměru 1 : 1 (1 díl přípravku a 1 díl vody) jednou za tři mytí. 

Doporučení: 
Přípravek má neutrální pH a vzhledem k jeho charakteristickému zápachu jej doporučujeme používat na otevřeném a dobře větraném místě. Přípravek funguje pouze na železité materiály nebo materiály obsahující železo: dbejte na to, abyste jej nenanášeli na brzdové třmeny, pokud nejsou nalakovány.

Více informací
VýrobceMAFRA
Doprava zdarmaNe