Hledat

Boční lišta dveří černá (typ 128)

Skladem
Kód
1L55128

Při objednávce do 9:00 hod odešleme ještě dnes. Uvedená cena platí jen při objednaní přes eshop.

600 Kč 496 Kč

Boční lišta dveří černá (typ 128)

Boční lišta dveří černá 

Tento vhodný doplněk slouží jako ochrana bočních dveří automobilu před bezohlednými řidiči nejen na parkovištích. Jednoduchou instalací těchto kvalitních bočních lišt zabráníte různým škodám, jako třeba drobným oděrkám a odřeninám laku způsobeným většinou jiným neopatrným řidičem. Můžete tak ušetřit peníze, které by jste při poškození museli zaplatit v autolakovně.

Lišta je univerzální na jákýkoliv typ automobilu 

Materiál:

Není vyrobeno ze žádné poliuretanové pěny do které se při větším nárazu udělá snadno díra.

Vyrobeno z kvalitní tvrzené gumy, zároveň ale také ohebné a pevné.

Lištu je nutné si předem naměřit a poté rozřezat (nejlépe nožem na koberce) do příslušných rozměrů k automobilu. Podlepeno kvalitní oboustrannou lepící páskou, stačí jen odrthnout krycí fólii a přilepíte na karoserii. Před nalepením doporučujeme lištu na pár hodin rozvinout v teplém prostředí aby se narovnala. 

Rozměr:

délka lišty 495 cm

šířka lišty 4,2 cm

tloušťka lišty 5 mm

 

Více informací
ZnačkaAbarth, Alfa Romeo, Alpina, Antera, Audi, Avia, BBS, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Harley Davidson, Honda, Hyundai, Infinity, Iveco, Jaguar, Jeep, Kawasaki, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Lexus, Man, Mazda, Mercedes, Mini Cooper, Mitsubishi, Momo, Nissan, Opel, OZ Racing, Peugeot, Pontiac, Porsche, Remus, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saab Scania, Scania, Seat, Škoda, Smart, Sparco, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo, Wartburg, Yamaha
Doprava zdarmaNe