predni deflektor kapoty

Deflektor přední kapoty ochrání kapotu a čelní sklo vozidla od drobných kamínků, hmyzu a škrábanců. Zároveň je to stylový doplněk, který dodá vašemu autu sportovní vzhled. Usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté a to především v letních měsících. Deflektory kapoty jsou vyrobeny z pružného a přitom pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením.

Klíčové vlastnosti:

  • Chrání kapotu auta od poškození laku malými kamínky a různými nečistotami
  • Odpuzuje hmyz a nečistoty z kapoty
  • Dodává autu dynamický a sportovní vzhled
  • Jednoduchá instalace
  • Materiál z tvrzeného kouřového plexiskla

Montáž deflektoru:

Díky snadné instalaci montáž předního deflektoru zvládne každý. Montáž zabere cca 10 minut. Instalace je bez vrtání do kapoty. Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, do kterých se našroubují plíšky ve tvaru L a zaháknou se pod přední kapotu. Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. K úspěšné montáži Vám stačí pouze křížový šroubovák.

 

 

Máme skladem nebo na objednávku nebřeberné množství deflektorů kapoty na všechny druhy automobilů. Při objednávce do 9:00 hod odešleme ještě dnes.

UPOZORNĚNÍ: Lze zaslat kvůli velkému rozměru pouze Českou poštou.